تلفن:
چین کاشی سرامیک سرامیک سازنده
Xiamen Cerarock Imp.& Exp.Co.,Ltd.

نام من تضمین شماست!

خانه

Xiamen Cerarock Imp.& Exp.Co.,Ltd.

چند کلمه در مورد ما
1 2 3 4

Xiamen Cerarock Imp.& Exp.Co.,Ltd.

Cerarock از سال 2012 به شکل Xiamen، چین به سرعت شکل می گیرد و به زودی به عنوان صادر کننده اصلی کاشی های منطقه Xiamen تبدیل می شود. محصولات Cerarock اغلب در پروژه های مسکونی و تجاری از جمله موارد زیر استفاده می شود: خانه ها، آپارتمان ها، ساختمان های آپارتمانی، هتل ها، مراکز و امکانات آموزشی.

گرچه Cerarock به سرعت در واکنش به تغییرات روند و تکنولوژی رشد کرده است، تعهد ما به کیفیت و خدمات برجسته همچنان باقی مانده است. با خوشحالی می توان گفت که نمایشگاه Foshan در پایان سال 2017 افتتاح شده است. ما یک گام به جلو به سمت پنجره کاشی های جهانی حرکت می کنیم و امیدواریم که مشتریان خود را بهتر و بهتر با توجه به محصولات ما در اختیار ما قرار دهیم.

ما هیچ تلاشی برای کمک به مشتریان برای یافتن بهترین محصولات برای آنها نداریم و 100٪ خدمات پس از فروش ارائه شده است که آنها را برای فروش کالاها بدون هیچ مشکلی برای مشکل کیفیت به فروش می رساند.

و رفتار ما کاملا به عنوان شعار ما بیان می شود: "نام من تضمین شما است".

شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

وارد کننده

شرکت تجاری

مارک های : Cerarock

تعداد کارمندان : 20~25

فروش سالانه : 15000000-20000000

سال تاسیس : 2012

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

موسس

زید وو در بیش از 18 سال از زمان فارغ التحصیلی از کارشناسی ارشد کسب و کار در گروه Xiamen Minmetals مشغول به کار است، این شرکت متعلق به دولت است و برای آقای زید بسیار مناسب است تا توانایی او را بررسی کند. در طول 18 سال گذشته، زاید عمیقا در زمینه ساخت مواد و صادرات موارد مورد مطالعه، که بنیاد پایدار را برای کسب و کار کاشی های بعدی خود ساخته است.

همچنین در سال 2002، او برای مدت 2 سال در قطر در قطر مستقر شد و عمیقا تحت تأثیر فرهنگ مسلمانان قرار گرفت. این به این معنی است که نام زاید به دست آمد. از سال 2005 زاید در کسب و کار کاشی پا شده است، که در واقع یک راه مقتدر برای او است. به عنوان مرکز کاشی های روستایی Jinjiang شهر خود، رشد با محیط زیست کاشی های سرامیکی و تمام منابع از بستگان کسب می کند کسب و کار جدید خود را شروع به سرعت در حال توسعه است. بنابراین این یک نتیجه طبیعی برای Cerarock است که در سال 2012 شکل بگیرد.

خدمات شرکت

یافتن منابع

بهره برداری از طراحی

کنترل کیفیت

تدارکات

شبکه تولید

شبکه تولید Cerarock آخرین روند و نوآوری را در آستانه مشتری ما به ارمغان می آورد. ظرفیت گسترده ما به انتخاب وسیع و توزیع فوری تبدیل می شود. با Cerarock، مشتریان دسترسی سریع به محصولات منحصر به فرد و در بسیاری از موارد به بازار عرضه می کنند. ما جدیدترین رنگ ها، پوشش ها و بافت ها را ارائه می دهیم، همراه با مجموعه وسیعی از ترم های هم ترازی و لهجه.

VALUE: Cerarock متعهد است که حداکثر مقدار را که ما برای هر مشتری ارائه می دهیم، افزایش دهیم. تیم Cerarock به طور مداوم در حال توسعه، تامین منابع و پالایش برای ارائه بهترین محصولات با بهترین ارزش است.

شرکت تیم

Xiamen Cerarock Imp.& Exp.Co.,Ltd.
RM706، No.707، Hu'an Road، Huli District، Xiamen، China
تلفن:86-0592-5393051-817
سایت موبایل سیاست حفظ حریم خصوصی | چین خوب کیفیت کاشی سرامیک سرامیک تامین کننده. © 2018 - 2024 glazed-ceramictile.com. All Rights Reserved.